Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından beri ikinci el varil alım satımı ile uğraşmaktadır. Son zamanlarda varil ile yapılan tasarımlara da imzasını atmıştır. Dekorasyon fikirleri sehpadan koltuklara, masadan banklara kadar bir çok farklı tasarım olarak göz dolduruyor. Geri Dönüşüm Variller üzerinde yapacağınız en basit boya uygulamaları ve desenler ile inanılmaz dekoratif tasarımlara dönüşüyor.

Variller İle Dekorasyon Fikirleri

Evinizin dekorasyonun da ilgi çekici ve kendi eseriniz olan tasarımlar kullanmayı seviyorsanız sizlere çok beğeneceğinizi düşündüğümüz harika bir çalışmayı konu olarak seçtik. Çok makul fiyatlara satın alacağınız toplu veya adetli ikici el variller sizin yaratıcılığınız ve el beceriniz ile dekorasyonun en çarpıcı eşyaları arasına girecektir. Mutfağınız veya sohbet köşeniz için harika bir mini masa yapmanız hiç de zor değil. Geri dönüşüm variller ilk olarak istediğiniz bir renk ile güzelce boyanır evinizin her köşesinde, bahçenizde, cafe, bar gibi yerlerde gururla şık ve tarz varil tasarım sergileyebilir konsept partilerinizin en şık parçası  haline getirebilirsiniz.
Firmamız her türlü ikinci el varil alım  satımı yapmaktadır satılan ürünlerin  nakliyesi alıcıya aittir fiyatlarımıza KDV dahil değildir .